Trenutna lokacija: Kandit d.o.o. » Mediji » Izvučeni su dobitnici velike nagradne igre Saponije i Kandita.

Izvučeni su dobitnici velike nagradne igre Saponije i Kandita.

Izvučeni su dobitnici velike nagradne igre Saponije i Kandita.

DOBITNICI NAGRADNE IGRE:

1. nagrada - wellness weekend za 2 osobe u hotelu Mepas.Mostar
BORISLAV HRGAREK, ČALINEC 70, 42243 MARUŠEVEC
ANTUN BERVIDA, SVIBANJSKA 80 , 43500 DARUVAR
DANIJEL MEŠTROVIĆ, NOVOSELCI 65 , 34310 PLETERNICA
RENATA ŠKRINJAR, BUŠIN 30, 49218 PREGRADA
JADRANKA STIPČEVIĆ, BRNIK 4, 21000 SPLIT
BLAŽICA BENIKOVIĆ, HUTTLERA 27 A, 31000 OSIJEK
HRVOJE SLOVAČEK, V.KOVAČIĆA 26, 10000 ZAGREB
ANICA DOMINIC, R. KONČARA 33, 31321 PETLOVAC
ANTUN VINCELJ, RAVNINSKO 95, 49225 ĐURMANEC
KSENIJA CAJZEK, BARTOLA KAŠIĆA 34, 42000 VARAŽDIN
PREDRAG LIVAJA, JANA PANONIUSA 2, 31207 TENJA
BRANKA PETIRNA, S.VOJVODE 63 PODBREST, 40323 PRELOG
BISERKA POLOVIĆ, TONČIĆI 31, 47250 DUGA RESA
TINA IVANIŠEVIĆ, NOVAKOVA 20 , 21000 SPLIT
STANKA FRLAN, OSJEČKA 4, 51000 RIJEKA
IVANA KARLOVIĆ, PAVLA ŠTOOJA 12, 10412 DONJA LOMNICA
BLANKA JELINEK, SV.DUH 169, 10000 ZAGREB
DANIJEL KREZIĆ, KOLODVORSKA 38, 10370 DUGO SELO
ANITA ČOVKA, RAMSKA 6 , 21000 SPLIT
ĐURČICA HOLEK, MIKLINAREC 58 , 48000 KOPRIVNICA

2. nagrada - poklon bon u prodavaonici Bleu Homme u vrijednost od 1.000,00 Kn
TOMISLAV JURIĆ, RADUNICA 27, 21000 SPLIT
MARIJANA PERIĆ, SAMORAŠNJI PUT BB, 53291 NOVALJA
SNJEŽANA RUPERT, ULICA PAPUKA 9, 31431 ČEPIN
MIRA ZORIČIĆ, SMIČIKLASOVA 16, 47000 KARLOVAC
IVANKA GALOVIĆ, CERJE 49 , 10430 SAMOBOR
BORIS VRANIĆ, SREDNJE PRILIŠĆE BB, 47273 SREDNJE PRILIŠĆE
DANIJELA ČOVKO, RAMSKA 6 , 21000 SPLIT
NIRVANA BRESAN , KNEZA TRPIMIRA 6, 21000 SPLIT
NIKOLA ROGOZ, KAMENSKO 8, 47000 KARLOVAC
IVANKA STOJANOVIĆ, JOSIPA KOZARCA 7, 32272 CERNA ŠIŠKOVCI

3. nagrada - poklon bon u prodavaonici Bleu Homme u vrijednosti od 500,00 Kn
MARIJA RUDOLF, MEDULINSKA 12/1, 31000 OSIJEK
DUBRAVKA KRSTIĆ, ŠIŠIĆEVA 13, 10000 ZAGREB
LJILJANA PETRINOVIĆ, VUKOVARSKA 143, 21000 SPLIT
DAMIR BLAŽEVIĆ, ILIRSKA 97, 31000 OSIJEK
JASNA DIMIĆ, ZDENČICE 4, OREŠJE, 10434 STRMEC SAMOBORSKI
DANICA POJE, BULIĆEV DOL BB, 31205 ALJMAŠ PLANINA
IRENA POZDER, NEDELJANEC 133, 42205 VIDOVEC
MARA DOMIĆ, MOLINŠKIH HRVATA 3 , 21000 SPLIT
MARKO LUČIĆ, DUBROVAČKA 30 , 31220 VIŠNJEVAC
KATICA ORŠOLIĆ, SMIČIKLASOVA 1, 47000 KARLOVAC
NIKŠA LEMO, PETROVA 20, 21000 SPLIT
IGOR ANIĆ, MIKLINOVEC 147 A, 48000 KOPRIVNICA
VESNA MAHIĆ, RAPSKA 58, 31000 OSIJEK
SANJA KUNŠTREK, MALA ERPENJA 97, 49217 KRAPINSKE TOPLICE
MARIJA KUNA, VJ.J.GOTOVCA 2, 31000 OSIJEK
SUZANA DUMBOVIĆ BOTIČKI, PRESVETOG TROJANSTVA 33, PAVUČNJAK, 10450 JASTREBARSKO
MORANA BEDAN, ZAGREBAČKA 140, 10360 SESVETE
VALENTINA VUKOVIĆ, VUKOVARSKA 126 d, 31000 OSIJEK
MATEJA KRIŽIĆ, KORNATSKA 10 , 10000 ZAGREB
EMANUEL HLADNIĆ, ŠIGNJAROVA 7, 48326 VIRJE
LUKA MILOJEVIĆ, F.ČANDEKA 23A, 51000 RIJEKA
STJEPAN POSAVEC , MIKRIČKA 66 , 10290 ZAPREŠIĆ
DOROTEA DETRIH, G.VITEZA 10, 23000 ZADAR
ŽELJKO ŠTEKOVIĆ, KRSTE ŠPOLJARA 2 , 43000 BJELOVAR
MARIN KNEŽEVIĆ, ZAMET, 51000 RIJEKA
MARIJA ŽIVKOVIĆ, B.ADŽIJE 83, 31400 ĐAKOVO
STJEPAN BALAT, UL.DOMOVINSKOG RATA 7, 21210 SOLIN
KORNELIJA MURAT, GRUŽ, 10108 DUBROVNIK
DANKA ŠILJKOVIĆ, TRG IVANA KUKULJEVIĆA 6, 10000 ZAGREB
LJILJANA KOSANOVIĆ, FRANKOPANSKA 20 , 10000 ZAGREB
BRANIMIR BOŽIĆ, ŠIŠIĆEVA 16, 10000 ZAGREB
MILORAD KOŠUTIĆ, M.KRLEŽE 13 , 48000 KOPRIVNICA
SANDRA BAČI, BASARIČEKOVA 40, 48000 KOPRIVNICA
ANA ILIĆ GALIĆ, XII PODBREŽJE 23, 10000 ZAGREB
VLATKA PRANJIĆ, SJENJAK 5, 31000 OSIJEK
JERKA MARTINIĆ, HERCEGOVAČKA 98, 21000 SPLIT
ANĐELKA KLJUSURIĆ, DUBRAVICA 13, 20350 METKOVIĆ
JURICA PETRIČEVIĆ, KOŽINSKI PRILAZ 1B, 23000 ZADAR
MANDICA ZORKO, HVARSKA 4, 10000 ZAGREB
LJILJANA LADIŠIĆ, ISTARSKA ULICA 6, PLOVANIJA, 52460 BUJE
GORDANA SURAĆ, HRVOJA ĆUSTIĆA 44, 23000 ZADAR
ŽELJKA STARČEVIĆ, HEBRANGOVA 8, 31000 OSIJEK
JASNA CAK, MLINOVI 178, 10000 ZAGREB
TOSNA RUBČIĆ , JUKIĆEVA 36 , 10000 ZAGREB
DRAŽEN MATAK, STANČIĆI 7 , 43000 BJELOVAR
MIRJANA ALUJEVIĆ, OZALJSKA 39, 10000 ZAGREB
BOJANA ABRAMOVIĆ, MALOGORIČKA 45, 10000 ZAGREB
LUCA ŠIMIĆ, MEDULINSKA 5, 31000 OSIJEK
BOŽENA ŽGURIĆ, ISTARSKA 18/1, 31000 OSIJEK
JASNA ANDRIŠEVIĆ BITTNER, CESARIĆEVA 21 , 10090 ZAGREB
TAMARA PRANJEVIĆ, VINOGRADSKA 18 , 42223 VARAŽDINSKE TOPLICE
PETAR STANIĆ, BRAĆE MONJCA 14, 51000 RIJEKA
HRVOJE BENIKOVIĆ, KNINSKA 12, 31000 OSIJEK
DANIJELA PAŠTROVIĆ, GRGE NOVAKA 19 , 23000 ZADAR
VESNA SALAK, KUZMINEC 111, 48312 RASINJA
ANDRIJA GERBER, HOTZENDORFA 2, 31000 OSIJEK
RUŽA KRALJEVIĆ, BELE BARTOKA, 31226 DALJSKA PLANINA
DAVID SMILJANIĆ, TARAŠĆICE 7, 48000 KOPRIVNICA
MARIJA BOGDANOVIĆ, VIŠKA 30, 52100 PULA
ANDRIJANA KIRIN, GORNJI VIDUŠEVAC 145, 44400 GLINA
SANDRA ŽIGIĆ, RUŽINA 135, 31000 OSIJEK
ARSA PAVLAKOVIĆ, BRAĆE VRANJANIN 12, 23000 ZADAR
MARIO ČUK, SELSKA 34, 10000 ZAGREB
MARCELA FILIPI, BENKA BENKOVIĆA 1 c, 23000 ZADAR
ADAM ŠUĆUR, KOPRIVNIČKA 25, 10000 ZAGREB
ANA BENAŠIĆ, BRAĆE RADIĆ 166, 35420 STARO PETROVO SELO
VANJA SOKOLOVIĆ, ALEJA BLAŽA JURIŠIĆA 49, 10040 ZAGREB
BRANKA JANDRAK, FOLNEGOVIĆEVA UL 16, 10000 ZAGREB
ANA RAKIČEVIĆ, ANTE PETRAVIĆA 3, 21000 SPLIT
NIKOLA KRPAN, MLADENA GLAJŠAKA 20, 10290 ZAPREŠIĆ
KRISTINA MARJANOVIĆ, S.BATUŠIĆA 1, 10090 ZAGREB
SOFIJA RUDEC, TRIGLAVSKA 20, 22000 ŠIBENIK
DANIJELA LUKAČ, GORNJE TABORIŠTE 9, 47240 SLUNJ
HELENA VIDOVIĆ, DONJI KUĆAN,ZELENGAJ 224, 42000 VARAŽDIN
RAJKA SUPANČIĆ TOTH, MATICE HRVATSKE 1 a, 43000 BJELOVAR
DOMAGOJ MAJDIŠ, PUT MURATA 5, 23000 ZADAR
MIRJANA MILOHANIĆ, DALMATINSKA 63, 52208 RAKALJ
KATICA LINIĆ, PODRVANJ 91, 51219 ČAVLE
FILIP TAKAČ, HRVATSKIH BRANITELJA 26 a, 43290 GRUBIŠNO POLJE
NIKO HURE, ANTUNA KAZALI 6, 10108 DUBROVNIK
IVANA HORVATIN , PRESEČNO 21, 42220 NOVI MAROF
NENAD HORVAT, RAPSKA 30, 10000 ZAGREB
MLADEN ČURILA, PODRUTE 29 d, 42220 NOVI MAROF
MARTA REBIĆ, MURTERSKA 53, 31000 OSIJEK
GORDANA MIJAJLOVIĆ, KRIŽEVAČKA 31 a, 48000 KOPRIVNICA
MARINKO JAKOVAC, KORČULANSKA 3, 10000 ZAGREB
NATAŠA MUŠIC, PETRA JURČIĆA 5, 51000 RIJEKA
NIKOLA SMAJIĆ, SARAJEVSKA 71, 21000 SPLIT
IVANA POLIĆ, PODHUM 305/4, 51218 DRAŽICE
ZRINKA RELJA, LJ.POSAVSKOG 29, 10000 ZAGREB
MIRJANA ŠUTALO VULIĆ, RUĐERA BOŠKOVIĆA 36, 31500 NAŠICE
DINKO BAČUN, UL.P.HERUCA 7, 10000 ZAGREB
LUCIJA ŠARAVANJA, MATICE HRVATSKE 4 a, 32236 ILOK
ZORAN KOVAČ, VIKTORA KOVAČIĆA 24, 10000 ZAGREB
DIJANA ČAČIĆ KOMADINA, S.RADIĆA 25, 51550 LOŠINJ
DANIJELA RAMLJAK, PAŠKA 2, 10000 ZAGREB
LUKA BUKOVIĆ, B.MAGOVCA 22 a, 10010 ZAGREB
KARLA DIMIĆ, UL.PILE I 23, 10000 ZAGREB
SANDRA DEAK, ŠOŠTARI 31 a, 52341 ŽMINJ
SLAVICA PETRAČ, S.BATUŠIĆA 4, 10000 ZAGREB

4. nagrada - poklon bon u prodavaonici Bleu Homme u vrijednosti od 250,00 Kn
LUCIJA HUĐEK, VESLAČKA 12, 10000 ZAGREB
VESNA LEVAK, D.DUJŠINA 17, 10000 ZAGREB
EDITA EZER, OSJEČKA 41, 31431 ČEPINSKI MARTINCI
TAMARA VAROVIĆ, REBERINSKA 1, 48000 KOPRIVNICA
SLAVEN ANZIĆ, DREŽNIK 57, 47000 KARLOVAC
ROMINA JANEČIĆ, PAPUČKA 2, 33520 SLATINA
ANELA GALIĆ, A.B.ŠIMIĆA 17, 21000 SPLIT
TOMISLAV IŠTOKOVIĆ, UMAŠKA 7,PETROVIJA, 52470 UMAG
VEDRANA ŽARKOVIĆ ZEBEC, VIJENAC I.MEŠTROVIĆA 74, 31000 OSIJEK
ANITA MARMICAR ŠINJORI, REMETINEC 61, 42220 NOVI MAROF
GORAN ĐURĐEVIĆ, M.P.MIŠKINE 28, 31000 SARVAŠ
MARIJANA VLAJČIĆ PAUN, UL.BLAGE ZADRE 159 a, 32010 VUKOVAR
MAIDA BOJIĆ, OZALJSKA 73 ll, 10110 ZAGREB
DAVID DURMIŠI, RADNIČKA ULICA 27 , 33513 ZDENCI
MILICA VEJIĆ, KRALJA TOMISLAVA 4 , 33515 ORAHOVICA
ANTONELA ŠEGOVIĆ, A.STARČEVIĆA 13 A, 43000 BJELOVAR
DEJAN HORVATIĆ, KSAVERSKA CESTA, 10000 ZAGREB
DAMIR POSAVEC, JOSIPA ZORIĆA 169, 10370 DUGO SELO
MARINA MITAR, PUT KRUŽINA 30 , 21218 SEGET
LJEPOSAVA BERIĆ, STAROSELSKA 37, 44330 NOVSKA
TIHOMIR FELJAN, LOMNIČKA 103, 10410 VELIKA GORICA
RUDIKA VIDAKOVIĆ, VOĆARSKA 1C , 31000 OSIJEK
NATALIJA BARIŠIĆ, LJ.POSAVSKOG 55, 31000 OSIJEK
ŽELJKA ĐURĐEVIĆ, HORVAĆANSKA 31 b, 10000 ZAGREB
SANJA PIVALICA JOKAS, ZAVALA 215, 21465 JELSA,O.HVAR
VLASTA JURKOVIĆ, ĆIRE TRUHELKE 39, 10000 ZAGREB
MARKO ZUBAK, UL.I.MEŠTROVIĆA 19, 48000 KOPRIVNICA
MARA RIHTER, LABINSKA 17, 31000 OSIJEK
LJERKA KAPOVIĆ, Sv.ANTE 11, 20344 KOMIN
MARIO VIOLIĆ, STUBIČKA 35 B, 10110 ZAGREB
LJUBICA GRŠETIĆ, D.DOMJANIĆA 40 A, 10410 VELIKA GORICA
STANA PLEIĆ, RAMSKA 14, 21000 SPLIT
MIROSLAV ČEBIĆ, GUNDULIĆEVA 32, 31000 OSIJEK
ANDREJA MATAK, VINKOVAČKA 13, 43000 BJELOVAR
DAVOR PODNAR, KRALJA ZVONIMIRA 29, 33410 SUHOPOLJE
RADMILA KLEN, ZVONKA MILKOVIĆA 11,HRAŠĆICA, 42000 VARAŽDIN
KRUNOSLAV VRDOLJAK, SPLITSKA 12 A, 31000 OSIJEK
REBEKA RAFF, KRSTOVA 21 A, 31000 OSIJEK
BRANKA PETROVIĆ, NASELJE SLAVONIJA I br 1, 35000 SLAVONSKI BROD
ZDENKO MEZAR, VALENOVAC 28, 31512 FERIČANCI
JOSIP LAČAN, GLOBOČEC LUDBREŠKI,CVJETNA 21, 42230 LUDBREG
TANJA TALAJA, FRANKOPANSKA 74 a, 31000 OSIJEK
JOSIPA BROZ BOROJA, DOMINIKA MANDIĆA 119, 10090 ZAGREB
DUŠANKA MASTELICA, KOZARAČKA 13,PETROVA SLATINA, 31215 ERNESTINOVO
KRISTINA GRGIĆ, VIJENAC I.MEŠTROVIĆA 34, 31000 OSIJEK
KRISTIJAN BORKO, ŠENOVA 7, 10000 ZAGREB
PETRA UDILJAK, LJUBUŠKA 4, 21000 SPLIT
MAJA HOLEK, STAROGRADSKA 7 a, 48000 KOPRIVNICA
JASMINKA BUTKOVIĆ, Z.ROGOZA 5, 10000 ZAGREB
MILAN PAUN, BLAGE ZADRE 159 a, 32010 VUKOVAR
MATIJA JAKIŠIĆ, POLJIČKA CESTA 7, 21000 SPLIT
BOŽANA KALFIĆ KAŠANKA, STJEPANA RADIĆA 29, 10291 BRDOVEC
TOMISLAV BIONDIĆ, TRG K.TOMISLAVA 8, 43293 VELIKI ZDENCI
IVAN BREKALO, IVANDVORSKA 45, 34310 PLETERNICA
MIRJANA PLEĆAŠ, P.PRERADOVIĆA 5, 33515 ORAHOVICA
SAŠA TOMIĆ, DR.Š.CVITANOVIĆA 8, 21426 SUMARTIN,O.BRAČ
LJILJANA ZDENČANOVIĆ, VIJENAC R.BOŠKOVIĆA 2/10, 32000 VUKOVAR
PATRICIJA VUČKOVIĆ, BIJAČKA 82, 21217 KAŠTEL ŠTAFILIĆ
VLADIMIR MAĐAREVIĆ, POŽEŠKA 16, 31000 SPLIT
ANGELINA VRBENSKI, KRALJA TOMISLAVA 116, 33410 SUHOPOLJE
DANIJELA JARČEVIĆ, ŠKOLSKA 29, 31216 ANTUNOVAC
ŠTEFICA SVALINA, STROSSMAYEROVA 76, 31000 OSIJEK
TOMISLAV GOLEŠ, D.ANDRIJAŠEVIĆA 1, 10040 ZAGREB
SUZANA PIŽETA, KORENJAK 35, 42243 MARUŠEVEC
SANDA PAULINOVEC, DONJI MIKLOUŠ 84, 43240 ČAZMA
NADA ŠEGO, K.Š.ĐALSKOG 38, 10000 ZAGREB
MIRJANA VRBANIĆ, VELIKOGORIČKA 97,MIČEVEC, 10410 VELIKA GORICA
ZORKA ZEKANOVIĆ, KRNEZA 21, 23248 RAŽANAC
LUKA PETRIĆ, FRANJE RAČKOG 47, 31431 ČEPIN
IVANA KALČIĆ, TINA UJEVIĆA 16, 52440 POREČ
ANE ILIĆ, A.HEBRANGA 80, 20000 DUBROVNIK
ANICA VRANJEŠ, OSJEČKA 15, 31221 JOSIPOVAC
PETRA PUŽAR, SVETOG MATEJA 118, 10020 ZAGREB
IVANA MEĐIMUREC, DRNJE,PEMIJA 64 G, 48316 DRNJE
NATALIJA ZDILAR, LASTOVSKA 55, 31000 OSIJEK
OGNJEN TRIFUNOVIĆ, VUKOVARSKA 168, 21000 SPLIT
VERICA SOČO, ROKOVA 24, 21423 NEREŽIŠĆA,O.BRAČ
ANTE SABLJIĆ, ZADARSKA 2, 10410 VELIKA GORICA
ANICA GUNDELJ, VLAŠKA 15, 31205 ALJMAŠ
IRENA JAKIĆ, REPUBLIKE AUSTRIJE 7, 10000 ZAGREB
DAVOR ŠKRBINA, UL.PETRA BIŠKUPA VENE 1 b, 43000 BJELOVAR
LJUBICA TRUHAN, BUKOVAC GORNJI 47, 10000 ZAGREB
ZDRAVKO OSREDEK, GORNJE SELO 24 , 48214 SVETI IVAN ŽABNO
OLIVERA PINTER, KORČULANSKA 18, 31000 OSIJEK
MIRELA MAJNARIĆ, GORNJE SELO 14, 51263 ŠMRIKA
ELEONORA VLAKANČIĆ, BOK 33, 51000 RIJEKA
SUZANA LABOTAR, ŠTROSMAJEROVA 70, 33000 VIROVITICA
BRANKO JAKELIĆ, SENJSKA 5, 31000 OSIJEK
MIRJANA TOVAROVIĆ, T.MASARYKA 9, 33000 VIROVITICA
DIJANA BERTEK, BANA JELAČIĆA 4, 43240 ČAZMA
LJILJANA MANCE, V.A.CESARCA 27, 31000 OSIJEK
LJILJANA HORVAT-ĐIKO, HRVATSKE DRŽAVNOSTI 33, 48000 KOPRIVNICA
ANICA DRAGANIĆ, GORJANI 66, 49232 RADOBOJ
BARBARA ŠAJN, SELNICA PODRAVSKA 145 c, 48317 LEGRAD
PETRA GALIĆ, 12 PODBREŽJE 23, 10000 ZAGREB
MIRA FALAŠTA, VIJ.I.MEŠTROVIĆA 51, 31000 OSIJEK
ROZMERI MIKŠIĆ, JUNAJ 14, 21253 ZVEČANJE
EMA RAHIMOVIĆ, RASTOČINE 1, 51000 RIJEKA
MILKA MIMICA, FRA STJEPANA VRLIĆA 10, 21310 OMIŠ
SNJEŽANA STANŠA, OSJEČKA 82, 43000 BJELOVAR
MARIJA BUKOVČAN, ZAGORSKA 110, 42220 NOVI MAROF
DARKO VIDAKOVIĆ, KNEZA VIŠESLAVA 21, 23210 BIOGRAD NA MORU
ANTON BAJUS, M.GUPCA 73, 31303 POPOVAC
MIRJANA SVRŽNJAK, GALOVIĆEB BREG 1 b,STARIGRAD, 48000 KOPRIVNICA
SNJEŽANA PERNJEK, ŠPIČKOVINA 8, 49210 ZABOK
RADMILA MILOVAC, VLADANA DESNICE 30, 31300 BELI MANASTIR
KLARA MATIJAŠEVIĆ, OHRIDSKA 8, 32100 VINKOVCI
EMO BUKVIĆ, GORNJE BAZJE 132, 33406 LUKAĆ
JELENA GAŠPARIĆ, M.GUPCA 189, 33000 VIROVITICA
ĐURO PIŠKORIĆ, K.TOMISLAVA 12, 48260 KRIŽEVCI
MILKA LUCIĆ-BIONDIĆ, SELČINSKA 26, 10360 SESVETE
KATA STAVRIĆ, VUKOVARSKA 91, 31000 OSIJEK
MARKO ŠPOLJAREC, IVANIĆGRADSKA 48, 10310 ŠUMEĆANI
VERONIKA MAGDALENIĆ, B.RADIĆA 73,PRIBISLAVEC, 40000 ČAKOVEC
NADA BAŠIĆ, ARGONAUTSKA 76, 52100 PULA
TANJA BREZOVEČKI, TRG DR A.STARČEVIĆA 5, 33000 VIROVITICA
MIRKO VIDAKOVIĆ, I.G.KOVAČIĆA 5, 31224 NIZA
LORI BAŠIĆ, SARAJEVSKA 30 A, 21000 SPLIT
EMIRA MARTINIĆ, PUT ČELINJODA 6, 21412 PUČIŠČA
MATEJA MIKUŠ BUČEC, MIKUŠEVA 6 F, 10360 SESVETE
ZVONIMIR STANIĆ, VLADIMIRA NAZORA 175, 31552 PODGAJCI PODRAVSKI
DEJAN GRGIĆ, TVRĐAVICA 197, 31000 OSIJEK
TATJANA BJEDOV, DIVALTOVA 161, 31000 OSIJEK
ERŽEBET BODRIG, M.PALINKAŠA 15, 31205 ALJMAŠ
LEOPOLDINA MIKULIĆ, T.UJEVIĆA 14, 10000 ZAGREB
BRACO BONIĆ BABIĆ, GREDICE 1, 10000 ZAGREB
LJUBICA TANALIĆ, GRANAČNIK 82, 35252 SIBINJ
DENIS GROZDEK, M.JURIĆ ZAGORKE 21, 31300 BELI MANASTIR
MARIJANA PUTNIK, R.BOŠKOVIĆA 4 A, 31226 DALJ
ZORAN HOLIK, LJ.POSAVSKOG 53, 31000 OSIJEK
DARKO HORVAT, SOKOLGRADSKA 71, 10000 ZAGREB
RUŽICA LAČAN, CVJETNA 21,G.LAKOČEC, 42230 LUDBREG
SANJA BUDIĆ, SREBRNJAK 141, 10000 ZAGREB
DARIJA GORIČKI, PETRINJSKA 21, 44000 SISAK
BLANKA LACIL, I.GUNDULIĆA 22, 33000 VIROVITICA
ARABELA NOVAK-ĐURA, VOLJAK 1,MAČKOVEC, 40000 ČAKOVEC
IVANKA GORUPIĆ, BUŠIN 26, 49218 PREGRADA
KRUNOSLAVA KREGAR, 2 JUŽNA OBALA 11, 10020 NOVI ZAGREB
IVANA RADMAN, VARAŽDINSKA 40 a, 21000 SPLIT
IVA PONGRAC, TRG MLADOSTI 16 a, 48000 KOPRIVNICA
MILICA MILKOVIĆ, VELIKO KORENOVO 105, 43000 BJELOVAR
BORIS TAKAČ, A.STIPANČIĆA 25, 10000 ZAGREB
FANICA PARAĐINA, STEPINČEVA 67, 21000 SPLIT
VIŠNJA MANDIĆ, VINOGRADSKA 21, 33518 NOVA BUKOVICA
IVAN VRDOLJAK, ĆELIJSKA 9, 31000 OSIJEK
TAMARA PEČURICA, JOAKIMA RAKOVCA 3, 52470 UMAG
IVANA DŽAIĆ, BIŠEVSKA 29, 31000 OSIJEK
SNJEŽANA PIVAC, A.HEBRANGA 65, 31000 OSIJEK
ANA LONČAR, MAČKOVEC VOLJAK 3, 40000 ČAKOVEC
ŽELJKA IVANKOVIĆ, PAVLA RADIĆA 73, 34000 POŽEGA
DRAGICA JURIĆ, VUKOVIJE 11, 43500 DARUVAR
LUCIJA SORIĆ, ZADARSKA 1, 23205 BIBINJE
MARIO DADIĆ, BRESTOVAC 12, 10000 ZAGREB
DOLORES MALINAR, TRG A.MIHANOVIĆA 7/3, 42223 VARAŽDINSKE TOPLICE
MILAN ŠINKO, ŽABUNIĆKA 24, 40313 SV.MARTIN NA MURI
MIROSLAV PŠENIČNJAK , KR.ZVONIMIRA 28, 31010 VUKOVAR
NATAŠA POMIĆ-STRELEC, KRAPINSKA 7, 42000 VARAŽDIN
MARIJA KOCIFER, KOPRIVNIČKA 4 b, 42000 VARAŽDIN
MILJENKA ČULIĆ, MOSTARSKA 16, 21000 SPLIT
ANITA IVANKOVIĆ, CVJETKOVA 10 b, 31000 OSIJEK
VLADIMIR DOMAZETOVIĆ, HRVATSKE DRŽAVNOSTI 11 E, 48000 KOPRIVNICA
MAJA PAIĆ, DOMINIKA MANDIĆA 21, 10090 ZAGREB
MARIJA ŠTRKALJ, LUKOVO 44, 10340 VRBOVEC
RADOVAN VUJKOVIĆ, VELIKA MLINSKA 40, 43280 GAREŠNICA
MARIJANA PODRUG, PRISOJE 82, 21232 DICMO
RUŽA AŠČIĆ, SAJMIŠNA 1, 10300 DUGO SELO
MARICA ŠPEHAR, A.STEPINCA 58, 32221 CERIĆ-NUŠTAR
DANIJELA MATIŠEVSKI, BLAGE ZADRE 175/3, 32010 VUKOVAR
SLAVICA SERTIĆ, SPLITSKA 20, 31400 ĐAKOVO
JADRANKA ŠAKIĆ, ZAGREBAČKA 75, 10410 VELIKA GORICA
MARIJA ŽIPOVSKI, VINKOVAČKA 8 a, 31000 OSIJEK
MARKO KUKEC, CVJETNA 24, 42223 VARAŽDINSKE TOPLICE
DUNJA TOMIĆ, HEINZLOVA 47 a, 10000 ZAGREB
MANUELA HABIJANEC, GAJ 109, 10340 VRBOVEC
TIHANA MATIKA, LAGINJI 6, 52341 ŽMINJ
BOGOSLAVA KOLAR, PRILAZ 4, 51250 NOVI VINODOLSKI
RUŽICA KADLEČEK, VELEBITSKA 7, 31431 ČEPIN
VID ZANINOVIĆ, BIUNDOVIĆA 6, 21450 HVAR
ALENKA JURAS, V.NAZORA 53, 20340 PLOČE
MIŠO ŽIVALJIĆ, TEMPLARSKA 19, 21000 SPLIT
SOFIJA SADIKOVIĆ, SOKOLSKA 45, 10000 ZAGREB
ZORICA BARIŠIĆ, SRIJEMSKA 51, 31000 OSIJEK
DRAGUTIN MEDVIDOVIĆ, KAPUCINSKA 40, 31000 OSIJEK
DRAGICA PULJIZ, STEPINČEVA 37, 21000 SPLIT
DAMIR FRANJEVIĆ, BOŽIDARA ADŽIJE 13, 44010 SISAK
ANJA TRCONJIĆ, BUNIĆEVA 22, 10000 ZAGREB
MARIJA GRŽAN, SMILJANSKA 124, 53000 GOSPIĆ
KORALJKA CIGANOVIĆ, LASTOVSKA 8, 10000 ZAGREB
RUŽA MARTINOVIĆ, KUPSKA 4, 31431 ČEPIN
JELENA VRANČIĆ, RADNIČKA 5, 21000 SPLIT
BRANKA CUGOVČAN, P.PRERADOVIĆA 153, 33405 PITOMAČA
KATARINA OROZ, DUBROVAČKA 13, 31326 DARDA
SLAVICA LUBURIĆ, SISAČKA CESTA 2,ODVOJAK 45, 10020 ZAGREB
JASMINKA TOMAS, POŠTANSKA 37, 32221 JOSIPOVAC
TONKA FRANIĆ, KRALJA TOMISLAVA 11, 21254 BLATO NA CETINI
IVAN ŽAUHAR, K.STEPINCA 17, 49000 KRAPINA
MARICA ZUZJAK, GRADAČKA 7, 31000 OSIJEK
MIHAELA BOGUT, LADIHOVIĆEVA 10, 47240 SLUNJ
BRIGITA BLAŽEVIĆ, VJ.P.GORE 7, 31000 OSIJEK
IVICA JAKŠIĆ, 8.MAJA 9, 10000 ZAGREB

Dokumenti Izvučeni su dobitnici velike nagradne igre Saponije i Kandita.

Info

Kategorija: Mediji
Datum objave: 08.07.2016.
Broj pregleda: 5698